SEKTÖR - STK
Giriş Tarihi : 15-10-2019 11:14   Güncelleme : 15-10-2019 11:30

Bahadır Ayöz'den yeni bir başarı hikayesi

Uzun yıllar olta balıkçılığı yapan ve 2 yıldır Foça’da açmış olduğu av market ile İzmirli’lere bilgi ve tecrübelerini paylaşan Bahadır Ayöz, Foça’dan sonra ikinci av marketini Bayraklı’da açtı.

Bahadır Ayöz'den yeni bir başarı hikayesi

 

Güzide şehirlerimizden İzmir, 13 Ekim 2019 Pazar günü sektörümüzü ve camiamız sevindirecek yeni bir başarı hikayesine ev sahipliği yaptı.

Uzun yıllar olta balıkçılığı yapan ve 2 yıldır Foça’da açmış olduğu av market ile İzmirli’lere bilgi ve tecrübelerini paylaşan Bahadır Ayöz, Foça’dan sonra ikinci av marketini Bayraklı’da açtı.

Bahadır Ayöz, hem bir olta balıkçısı hem de malzeme tedarikçisi olarak, sektörün ve Camiamızın alanındaki önemli isimlerindendir. Balıkçılık Camiamızın sevilen simalarının katılımı ile renkli görüntülere sahne olan açılış, sektörümüzün zor günler yaşadığı son dönemlerde hepimiz için umut kaynağı olmuştur.

Bu başarı hikayesinin yazarı Bahadır Ayöz’den fikir ve düşüncelerini almak için kendisi ile konuştuk.

“Dün iki yıl önce başladığımız Foçalı Av Market projesinin Bayraklı şubesini açmanın mutluluğunu yaşadık.

Proje diyorum çünkü Foçalı benim için hep bir projeydi, bu girişimde hiçbir zaman ticari kaygıları birinci planda tutmadık. Bu yola çıktığımızdan beri sektörde başarılı olmayı, yaptığımız işten keyif almayı ve insanları edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda doğru yönlendirmeyi ilk planda tuttuk. Bu yaklaşımımızdan ötürü müşterilerimiz bize sonuna kadar güvendiler, tavsiyelerimizi dinleyip avlarında başarılı oldular ve çok ciddi müşteri memnuniyeti elde ettik. Öyle ki Foça’daki mağazamızdaki müşterilerimizin %80 gibi bir oranını İzmir ve Manisa’dan ve hatta Aydın, Nazilli gibi Ege bölgesinden gelen müşterilerimiz oluşturdu. Bu ilgi ve alaka da bizi İzmir’in merkezine yönlendirdi. Bayraklı hem İzmir’in tam merkezinde oluşu hem de Manisa’ya 20 dakika gibi kısa bir ulaşım mesafesinde oluşu itibariyle bizim için ideal bir bölge oldu.

Piyasanın zorlu şartları, alım gücümüzdeki kayıplar, ardı ardına kapanan işletmeler ne kadar gözümüzü korkutsa da biz daha çok çalışmayı, emek vermeyi ve çabalamayı tercih ettik.

Foçalı Bayraklı Altınyol’da Bayraklı Belediyesinin hemen yanında deniz cephesinde bulunmaktadır. Tüm hobidaşlarımızı mağazamıza çay içmeye bekliyoruz.” Diyen Bahadır Ayöz,  zor zamanlarda da girişimciliğin önemine vurgu yapmaktadır.

OltaHaber olarak, Balıkçılık alanında emek veren, değer üreten, polemiklerin değil işinin ve tutkularının peşinden giden herkesi Camiamızın önemli bir parçası olarak görüyoruz.  Bahadır Bey’i ve ekibini tebrik ediyor, hayırlı bol kazançlar diliyoruz.

Foçalı Av Market Bayraklı Şubesi İletişim Bilgileri

Adres :  1606 Sk No:8/D Bayraklı İZMİR

Telefon : 0 232 999 99 43

 

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Misina ağlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt