BALIKÇI
Giriş Tarihi : 02-11-2019 12:08   Güncelleme : 02-11-2019 12:24

Nice Yüzbin Abonelere Recai Dönmez

Recai Dönmez ve arkadaşlarını camiamız adına tebrik ediyor, daha nice 100.000 Aboneler diliyoruz.

Nice Yüzbin Abonelere Recai Dönmez

 

Günlük hayatta sıkça kullandığımız Youtube video paylaşım ve yayın platformu, gelişmelerin anlık takibini sağladığı kadar, tarihsel arşiv niteliği ile de gelecek adına bilginin yarınlara taşınmasında son derece önemli faydalar sağlamaktadır.

Camiamızda Youtube üzerinden önemli paylaşımlar yapan Balık Avı Avlak Yerleri kanalının kurucusu Recai Dönmez, geçtiğimiz günlerde 100.000 aboneye ulaşarak, bu alanda faaliyetlerde bulunan balıkçı dostlara da örnek teşkil etmektedir. Kendisi ile yaptığımız görüşmede kanalı 24 Mart 2015 tarihinde kurduğunu ve bugüne kadar 229 adet video yayınladıklarını belirterek, bu işin dışarıdan görüldüğü kadar kolay olmamakla birlikte, emek verildiğinde, fedakarlık yapıldığında ve sabırla çalışıldığında başarının da mümkün olduğunu belirtti.

"Balıktaysan özgürsün" sloganı ile fark yaratarak yapmış olduğu video yayınlarında balık avını daha eğlenceli ve etkin hale getiren Balık Avı Avlak yerleri Youtube kanalı kurucusu Recai Dönmez, ekibindeki arkadaşları Onur Türkkan ve Ismail Altan ile birlikte balık tutma teknikleri, av yerleri, kıyıdan ve tekneden balıkçılık yöntemleri hakkında da detaylı bilgiler vererek, olta balıkçılarının doğru ve etkin bilgilendirilmesini sağlamaktadırlar.

Bununla birlikte gerek şahsi gözlemlerimiz, gerekse de okuyucularımız tarafından gönderilen mesajlarda, özellikle İstanbul sahillerinde balık tutan olta balıkçısı dostlarımızın da oldukça rahatsız olduğu bir konuyu ayrıca inceleyecek olsak dahi, Recai Dönmez özelinde burada belirtmekte fayda var. Birtakım arkadaşlar, sosyal medya hesaplarında veya Youtube kanallarında sahillerden doğrudan olta balıkçılarını yayına almak suretiyle yayınlar yaparak, hem olta balıkçılarını rahatsız etmekte, hem de mera bilgisini hakkında yanıltıcı bilgi vererek izleyenleri yanıltmaktadırlar. Bu durum ise hem olta balıkçısı dostlarımızın gereksiz yere meşgul edilip rahatsız edilmelerine hem de çekim yapılan yere çok sayıda insanın doluşmasına sebep olmaktadır. Diğer zararları okuyucunun takdirine bırakıyoruz. Bu konuyu ayrıca ve detaylı olarak işleyeceğiz.

Recai Dönmez ve arkadaşları bu konuda öncü girişimleri ile çığır açan, fark yaratan ve değer katan bir noktaya gelmiş ise, bu başarının altında; sabırla, disiplin ile, fedakarca ve özverili çalışmalar yatmaktadır. Emek vermeden, fark yaratmadan, içerik üretmeden, basit ve kolaycılığa kaçarak hickimse başarılı olamamıştır. Olan ise orada kalamamıştır.

Olta Haber; çalışan, üreten, emek veren ve değer katanların sesi olmaya devam edecek ve bu çalışmaları daima destekleyecektir.

Recai Dönmez ve arkadaşlarını camiamız adına tebrik ediyor, daha nice 100.000 Aboneler diliyoruz.

Balık Avı Avlak Yerleri kanalına abone olmak için tıklayınız...

https://www.youtube.com/channel/UCK7KTEzSxdTDpWYJuEA-mvQ

 

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Misina ağlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt