TATLI SU
Giriş Tarihi : 03-12-2019 14:56

Turna Balığı Av Sezonu Kapanış Etkinliği

Hemen her Tatlısu balıkçısının gözde balığı olan Turna Balığı’nın av sezonu 15 Aralık 2019 tarihinde kapanıyor.

Turna Balığı Av Sezonu Kapanış Etkinliği

 

Hemen her Tatlısu balıkçısının gözde balığı olan Turna Balığı’nın av sezonu 15 Aralık 2019 tarihinde kapanıyor.

İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği (İSOBDER) tarafından her yıl yapılan av etkinliği, bu yıl “Turna Balığı Av Sezonu Kapanış Etkinliği” adıyla 6 Aralık – 8 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul Terkos Gölü, Balaban Mevkii’nde bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, olta balıkçılarının bir araya gelmesi, tanışması ve kaynaşması ile birlikte bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılarak, balıkçılığın sorunları üzerine çözümler aranması hedeflenmektedir.

Kamp alanı bilgisi 4 Aralık 2019 tarihinde İSOBDER ‘in herkese açık Facebook Grup Sayfasında saat 19:00 ‘da paylaşılacaktır. Katılım sağlayacakların, grup sayfasına üye olarak etkinlik sayfasına geliyorum butonunu tıklaması yeterlidir. Grup linki https://www.facebook.com/groups/isobder

İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği (İSOBDER) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Örkçü tarafından açıklamaya göre, etkinlik alanının kıyı, bot ve Ubot (Floattube-Belyboat) avına uygun olduğu, katılımcılara sınırsız çay ikramı sağlanacağı, asayiş ve güvenlik birimlerinin bilgilendirildiği ve etkinliğin ücretsiz olduğu ifade edildi.

Detaylı irtibat ve katılım için irtibat numarası : 0532 059 34 97

 

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Misina ağlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt