SEKTÖR - STK
Giriş Tarihi : 11-06-2019 02:19   Güncelleme : 11-06-2019 02:37

2.Uluslararası LimnoFish Sempozyumu

2. Uluslararası LimnoFish Sempozyumu, bu yıl Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü ve Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü tarafından 3-5 Eylül 2019 tarihlerinde Elazığ'da gerçekleştirilecektir.

2.Uluslararası LimnoFish Sempozyumu

 

2.Uluslararası Limnofish Sempozyumu Davet Yazısı Türkçe Metni

Sevgili/Onurlu Katılımcılar,

Su kaynaklarındaki limnolojik çalışmaların sonuçlarını bilimsel bir platformda tartışmak ve bilimsel yayınlarda bildirmek oldukça önemlidir. Bu amaçla, Uluslararası Limnoloji ve Tatlı Su Balıkçılığı Araştırmaları Dergisi (LimnoFish) ilk kez 2015 yılında yayımlanmıştır. LimnoFish Dergisine olan ulusal ve uluslararası ilgi, bizi daha yenilikçi yaklaşımlara ve çalışmalara yönlendirmiştir. Bu bağlamda, her iki yılda bir yapılması planlanan 2. Uluslararası LimnoFish Sempozyumu, bu yıl Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü ve Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü tarafından 3-5 Eylül 2019 tarihlerinde Elazığ'da gerçekleştirilecektir.

Sempozyum, ileriye dönük politikaların ve iç sularda karşılaşılan sorunlara ilişkin temel limnolojik çalışmaların geliştirilmesine yardımcı olacak fikirler ortaya koymayı amaçlamaktadır. Sempozyumun balıkçılık yönetimi, iç sular, ekoloji, iklim değişikliği, biyoloji, su ürünleri yetiştiriciliği, sosyo-ekonomi, balık hastalıkları ve işleme teknolojisi gibi konularda uluslararası alanda ortak olması beklenmektedir. Elazığ ili; Keban Baraj Gölü, Karakaya Baraj Gölü, Hazar Gölü (Sivrice/Elazığ) dâhil olmak üzere birçok küçük ve büyük baraj gölünün bulunduğu yarımada manzarasına sahip bir şehirdir. Bu sempozyuma katılım sağlayarak desteklerinizi bekler ve siz değerli misafirlerimizi alabalık başkenti Elazığ'da ağırlamaktan onur duyarız.

Organizasyon Komitesi

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Misina ağlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt