BALIKÇI
Giriş Tarihi : 12-06-2019 08:46   Güncelleme : 17-06-2019 08:26

Murat Koçhan’dan güzel haberler var

Geçtiğimiz aylarda motosikleti ile geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan, beyin kanaması geçirerek ayağı kırılan ve bir süre hastanede yoğun tedavi gören Murat Koçhan’a son durumunu ve yaşadıklarını sorduk.

Murat Koçhan’dan güzel haberler var

 

Başta ailesi, çalıştığı kurum, çalışma arkadaşları olmak üzere bütün Balıkçılık camiasının kendisini yalnız bırakmadığını, maddi ve manevi olarak kendisi ile sürekli alakadar olduklarını, tedavi gördüğü hastanede şaşılacak düzeyde büyük gruplar halinde ziyaretler aldığını, hatta bunun hastane yönetimi ve çalışanlar dahil olmak üzere oldukça dikkat çektiğini ve hastane çalışanlarının yoğun ilgi karşısında kendisine çok ünlü bir kişi gibi davrandığını ifade etti.

“Geçirdiğim kaza aslında Balıkçılık Camiasının ne kadar da büyük ve etkin bir topluluk olduğunu bir kez daha görmemizi sağladı. Gücümüzün ve etkimizin farkında olarak daha başarılı işler yapabilir, Balıkçılığın sorunlarının çözümünde hep birlikte el ele etkin rol alabiliriz. Bu konuda gelecek vaat eden, çözüm üreten Olta Haber ve Balık Bitmesin girişimlerini sonuna kadar destekliyor ve elimden gelen desteği vermek istiyorum” dedi.

Balıkçılık camiasına ve Olta Haber ailesine kaza anından bugüne kadar yaşanan her süreçte kendisi ile birebir ilgilendikleri ve takip ettikleri için teşekkür eden Murat KOÇHAN, tedavi sürecinin devam ettiğini ve hızla iyileşme göstererek kısa bir zaman sonra tekrar işine geri döneceğini ifade etti.

Olta Haber olarak kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an evvel aramıza dönüşünü bekliyoruz. İstirahat sürecindeki Murat KOÇHAN’ı yormamak için kısa tutmakla birlikte, kendisi ile daha detaylı konuşacak, röportajlar yapacak, sınırsız dostluk ve işbirliklerine kapılar aralayacağız.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Avlarınızda Mera bilgisi paylaşır mısınız?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt