SEKTÖR - STK
Giriş Tarihi : 22-06-2019 16:12   Güncelleme : 22-06-2019 18:54

Kamil Üçbaş vefat etti

Kamil Üçbaş vefat etti

 

9 Haziran 2019 tarihinden bugüne kadar Ankara Şehir Hastanesi Kalp Damar Koroner Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi gören Kamil Üçbaş'ın, bugün saat 15:40 saatlerinde vefat ettiği bildirildi.

Av ve Doğa, Oltacı Dergilerinin kurucusu Kamil Üçbaş, 9 Haziran 2019 günü kalp rahatsızlığı geçirerek acilen hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun tedavi gören ve sürekli müşahade altında tutulan Üçbaş'ın durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı Tevfik Üçbaş tarafından günlük olarak kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Ülkemizin alanında ender kıymetlerinden olan Kamil Üçbaş, Av ve Balıkçılık sektörüne önemli katkılar sağlamış kıymetli bir şahsiyettir. 

Ailesi tarafından yapılan açıklamada, Kamil Üçbaş'ın cenazesi 23 Haziran 2019 Pazar günü kılınacak ikindi namazına müteakiben Karşıyaka mezarlığına defnedileceği bildirildi.

Başta ailesi ve sevenleri olmak üzere, tüm Av ve Balıkçı camiasına sabır ve taziyeler, Kamil Üçbaş Ağabeyimize de Allah'tan Rahmet diliyoruz.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Kadir AKAR 5 ay önce
Türkiye bir avcıyı bir balıkçıyı camianın en büyük duayenlerinden olan Kamil Üçbaş ı kaybetmiştir Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun... Tüm Ülkeninin Başı sagolsun :(
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Avlarınızda Mera bilgisi paylaşır mısınız?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt