DENİZ
Giriş Tarihi : 01-07-2019 13:26   Güncelleme : 01-07-2019 14:36

Didim Açık Deniz Sportif Balık Avı Yarışması Ertelendi

Didim Açık Deniz Sportif Balık Avı Yarışması Ertelendi

 

Sportif ve Amatör Balıkçılık tutkunlarının özenle takip ettiği favori etkinliklerden olan, D-Marin Didim ev sahipliğinde Güllük Körfezi’nde 27-30 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Didim Açık Deniz Sportif Balık Avı Yarışması, ağır hava muhalefeti sebebiyle ertelenmiştir.

Konu hakkında görüşüne başvurduğumuz yetkililerden aldığımız bilgiye göre, etkinlik ile ilgili bütün yasal, teknik ve organizasyonel süreçlerin tamamlanması ile birlikte hava koşullarından dolayı, ilgili makamlardan da görüşler almak suretiyle etkinliğin ertelenmesi zarureti doğduğu açıklaması yapıldı. Yetkili tarafından yapılan açıklamada, ertelenen etkinlik tarihinin olabildiğinde erken bir zamanda hayata geçirileceği kaydedildi.

Bölge ve ülkemiz turizmine önemli katkılar sağlayarak katma değer yaratan alanında sayılı etkinliklerden biri olan Didim Açık Deniz Sportif Balık Avı Yarışması her yıl, ulusal düzeyde olduğu kadar uluslararası alanda da önemli katılımcılara ev sahipliği yapmaktadır.

 

Etkinliğin organizatörleri tarafından yapılan açılmaka aşağıda yer almaktadır...

Öncelikle yarışmamıza katılarak bizlere destek veren tüm katılımcılarımıza, sponsorlarımıza  katılamayarak sosyal medyada bizleri takip ederek destek veren takipçilerimize ve büyük bir misafir perverlikle ve destek ile bizleri kucaklayan DOĞUŞ grubu ve D- Marin Didim yetkililerine yönetim kurulu olarak çok teşekkür ediyoruz.

Bizler  tüm hazırlıkların tamam olmasına rağmen yarışma tarihlerindeki ağır hava şartları na yönelik hava tahminleri nedeniyle Liman Başkanlığı ve Sahil Güvenlik yetkililerimizin de  ortak görüşüyle turnuvamızı ileri bir tarihe ertelemiş bulunmaktayız.

Her ne kadar son yıllardaki hava durumu tahminlerinin tutarsız ve ani değişiklikler gösterdiğini izliyor olsak ta sizleri en iyi şartlarda ağırlamak ve keyifli bir turnuva yaşatmak için risk almak istemedik.

Yarışmanın yeni tarihiyle ilgili çalışma yapmaya başlamış bulunuyoruz.  Balık verimliliği  ve hava şartları açısından katılımı daha da arttıracak en uygun tarihleri sizlerle en yakın zamanda paylaşacağız. Lütfen web sitemiz sosyal medya ve whatsapp grubundan bizi izlemeye devam ediniz.

Balığınız Bol, Pruvanız Neta olsun;

Hepinize Rastgele..

DOST Yönetim Kurulu

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Avlarınızda Mera bilgisi paylaşır mısınız?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt